Настінні вимикачі

 

Ми пропонуємо нашим клієнтам настінні вимикачі із найновіших колекцій найкращих світових виробників: NS TOUCH, BASALTE, GIRA, HAMILTON. Стильна та сучасна фурнітура стане чудовим доповненням найвишуканішого інтер’єру.

 

Вимикачі Basalte

Basalte

Стильні та функціональні викулючувачі Basalte стануть гармонійним доповненням сучасного інтер’єру та завдяки системі Розумний будинок за їх допомогою ви зможете керувати кондиціонерами, телевізорами, аудіоапаратурою та іншими пристроями у будинку.

 

Вимикачі Gira

Gira

Відмінними рисами настінних вимикачів Gira є висока технологічна якість та бездоганний дизайн. Елегантні вироби підійдуть під будь-який стиль оформлення приміщень. Рамки широкої колірної гами легко поєднуються з різними функціональними пристроями. Система Розумний будинок дозволить вам керувати різними пристроями у приміщенні за допомогою вимикачів.

 

Вимикачі Hamilton

Hamilton

Вишукані англійські Вимикачі Hamilton представлені в найрізноманітніших матеріалах та варіантах виконання, від класичних старовинних конструкцій до сучасних форм, від латуні та бронзи до кольорового глянцю. Повністю прозорі пластини дозволяють демонструвати настінні покриття. Пластини з прихованими фіксаторами ідеально підходить для ультрасучасного дизайну, що вимагає абсолютного мінімалізму.

Адрес

04050, Украина, г. Киев,
ул. Дегтяревская 8а, 1 этаж, 5 офис

Контакты

тел.: (044) 222-77-20
тел.: (067) 401-33-69
тел.: (067) 942-84-81

e-mail: central.office@nsgroup.com.ua